Eventy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż nie samym tańcem człowiek żyje, a szczególnie mocno dotyczy to młodych, pełnych energii i kreatywnej mocy tancerzy. Tego roku przygotowaliśmy dla naszych uczestników szereg wydarzeń dodatkowych, które nie tylko urozmaicą codzienne treningi, ale również dadzą im możliwość zaprezentowania swoich ukrytych talentów oraz zdobycia nowej przydatnej wiedzy.


Impreza integracyjna

SDA Kids Camp 2017
Impreza integracyjna 07.08.2017

Podczas SDA Kids Camp dzieci poznają nie tylko wiele aspektów sztuki tanecznej, ale również nowych przyjaciół, którzy dzielą podobne pasje. Wieczór integracyjny to pierwszy krok do tego, aby dzieci podczas Camp'u poczuły się swobodnie w nowym miejscu oraz poznały innych uczestników, o co zadbają nasi opiekunowie. Różnego rodzaju zabawy integracyjne oraz specjalny program na cały wieczór, to gwarancja iż uczestnicy Camp'u od pierwszego dnia poczują się niczym w wielkiej tanecznej rodzinie.

Wieczór
Sportowca

SDA Kids Camp 2017
Q&A 08.08.2017

Prawdziwi pasjonaci sportu nie poprzestają na rozwijaniu swoich umiejętności w tylko jednej dziedzinie – dlatego poświęcimy czas na kształtowanie ducha rywalizacji i umiejętności pracy zespołowej nie tylko na parkiecie, ale też podczas rozgrywek sportowych na boisku, pod bramką, koszem lub siatką. Niezapomniane wrażenia i świetna kondycja gwarantowane!

Wieczór
Artystyczny

SDA Kids Camp 2017
Wieczór Step Up 09.08.2017

Trening tancerza to nie tylko kształtowanie umiejętności fizycznych i praca nad kondycją organizmu – to przede wszystkim poszerzanie horyzontów, poszukiwanie inspiracji i praca nad ekspresją własnych emocji. Dlatego podczas wieczoru artystycznego zmienimy się w projektantów koszulek! Wystarczy odrobinę talentu, szczypta smaku i odrobina kreatywności, aby nadać codziennym przedmiotom niepowtarzalny, obdarzony duszą styl.


Showcase
Night

SDA Kids Camp 2017
Mini Playback Show 10.08.2017

Kto z nas nie chciałby wcielić się w rolę światowego choreografa i dać upust swoim tanecznym talentom na scenie. Bez wątpienia ten wieczór będzie tym, który wzbudzi salwy śmiechu u jego uczestników, dając im jednocześnie pole do kreatywnej i artystycznej zabawy. Wybrane przez nas utwory, przypisane zostaną uczestnikom Camp'u, którzy będą musieli przygotować do tego własne choreografie. Zapewniamy, że karaoke to przy tym zaledwie niewinna zabawa, a na najlepszych czekają oczywiście nagrody.

Bieg
Nocny

SDA Kids Camp 2017
Bieg Nocny 11.08.2017

Dzisiaj mamy ipody, komputery i gry video, a jeszcze nie tak dawno wystarczył hulahop, gra w klasy albo podchody. Pragniemy aby dzieci uczestniczące w Camp'ie poznały smak zabaw swoich rodziców, no bo kto ze starszego pokolenia nie uśmiecha się od ucha do ucha na wspomnienie rywalizacji podczas podchodów. Specjalnie przygotowany nocny bieg z szeregiem zadań, będzie bez wątpienia wielką atrakcją dla jego uczestników, którzy poczują atmosferę zabaw z dawnych podwórek. Obiecujemy nie zgubić nikogo, no chyba że na wyraźna pisemną prośbę rodzica :).

Taneczny
Teleturniej

SDA Kids Camp 2017
Taneczny Teleturniej 12.08.2017

To ten wieczór podczas, którego powoli będziemy weryfikować wiedzę i to, w jakim stopniu nasi uczestnicy przyswoili nowe wiadomości, ale nie będzie do żaden sprawdzian. Nasi instruktorzy, czyli eksperci w swoich dziedzinach przygotują pytania, dotyczące tematów poruszanych na zajęciach, a mali tancerze wezmą udział w prawdziwym teleturnieju. Kto wykazał się największą uwagą i koncentracją? Kto zwrócił uwagę na z pozoru nieistotny szczegół? Kto lepiej skojarzy na pierwszy rzut oka nie łączące się fakty? Na najlepszych czekają nagrody.


Taneczna
Bitwa

SDA Kids Camp 2017
Taneczna bitwa 13.08.2017

Mimo iż na codzień zajmujemy się choreografią nie możemy zapominać jak ważnym elementem sztuki tanecznej jest freestyle oraz jak ważny jest on dla rozwoju każdego tancerza. Każdy uczestnik Camp'u stanie oko w oko ze swoim przeciwnikiem, dostając okazję do tego aby pokazać na parkiecie to co ma najlepszego przy użyciu zdolności improwizacyjnych. Dobra zabawa i masa energii i ekspresji gwarantowana. Dla najlepszych uczestników bitew przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. It’s Battle Time...

Dyskoteka
Bye Bye Party

SDA Kids Camp 2017
Pokaz finałowy 14.08.2017

To jak sama nazwa wskazuje wielki finał naszej wspólnej pracy podczas SDA Kids Camp 2017. Intensywny program oraz wspaniali instruktorzy sprawią iż ostatniego dnia nagrywany będzie pokaz finałowy, który następnie Państwo będą mogli obejrzeć na video. A jako że każdy dobry event, kończy się pożegnalną imprezą, także SDA Kids Camp 2017 będzie miał swoje Bye Bye Party.

Podążaj z nami!

SDA Kids Camp 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Google+