Grafik

Tegoroczny grafik SDA Kids Camp skonstruowany został w taki sposób, aby pomimo dużej intensywności zajęć i treningów, dać jego uczestnikom czas na regenerację oraz dobrą zabawę poza salą taneczną.

Wypracowana i sprawdzona przez na nas w latach ubiegłych koncepcja całego wydarzenia opiera się o zróżnicowany i ciekawy program zajęć dostosowany do wieku oraz poziomu uczestników warsztatów.

Dzień 1 - 07.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Przyjazd i zakwateroranie uczestników
11:00 - 12:30


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 1 & 2 - Aula

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Impreza Integracyjna
19:30 - 21:00

Dzień 2 - 08.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - ?
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - ?
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Wieczór Sportowca
20:00 - 21:00

Dzień 3 - 09.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - ?
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - ?
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Wieczór Artystyczny
20:00 - 21:00

Dzień 4 - 10.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - ?
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - ?
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Showcase Night
20:00 - 21:00

Dzień 5 - 11.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Konrad Kwieciński
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - Konrad Kwieciński
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Bieg Nocny
20:30 - 22:00

Dzień 6 - 12.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Aleksandra Pierożyńska
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - Aleksandra Pierożyńska
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Taneczny Teleturniej
20:00 - 21:00

Dzień 7 - 13.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Jessica Ali
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - Jessica Ali
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Bitwy Taneczne
20:00 - 21:00

Dzień 8 - 14.08.2017

SDA Kids Camp 2017

Śniadanie
08:00 - 09:00


Akrobatyka
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Dobrosia Rajkowska
11:00 - 12:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna


Obiad
13:00 - 14:30


Zajęcia taneczne - Dobrosia Rajkowska
15:00 - 16:30
Grupa 1 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
15:00 - 16:30
Grupa 2 - Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 - 18:15
Grupa 1 & 2 - Aula


Kolacja
18:30 - 19:30


Dyskoteka Bye Bye Party
20:00 - 21:30

Dzień 9 - 17.08.2016

SDA Kids Camp 2016

Śniadanie
08:00 - 09:00


Zajęcia ogólnorozwojowe
09:30 - 10:45
Grupa 1 & 2 - Aula

Zajęcia taneczne - Nurtan Lilly Tas
11:00 - 12:30
Grupa 1 & 2 - Aula


Obiad
13:00 - 14:00


Wyjazd uczestników
14:00 - 14:30

Grafik

SDA Kids Camp 2017
07.08.2017
Przyjazd i zakwaterowanie | 11:00 - 12:30
Obiad | 13:00 - 14:30
Gr 1&2 - Lilly - Aula | 15:00 - 16:30
Gr 1&2 - Zaj. ogóln. - Aula | 16:45 - 18:15
Kolacja | 18:30 - 19:30
Impreza Inegracyjna | 19:30 - 21:00
08.08.2017 09.08.2017 10.08.2017 11.08.2017 12.08.2017 13.08.2017 14.08.2017
Śniadanie
08:00 - 09:00
Śniadanie
08:00 - 09:00
Śniadanie
08:00 - 09:00
Śniadanie
08:00 - 09:00
Śniadanie
08:00 - 09:00
Śniadanie
08:00 - 09:00
Śniadanie
08:00 - 09:00
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1&2 - Akrobatyka
09:30 - 10:45
Sala akrobatyczna
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr. 1 - Lilly
11:00 - 12:30
Aula
Gr.2 - ?
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - ?
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - ?
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Konrad
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Aleksandra
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Jessica
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Dobrosia
11:00 - 12:30
Sala korekcyjna
Obiad
13:00 - 14:30
Obiad
13:00 - 14:30
Obiad
13:00 - 14:30
Obiad
13:00 - 14:30
Obiad
13:00 - 14:30
Obiad
13:00 - 14:30
Obiad
13:00 - 14:30
Gr. 1 - ?
15:00 - 16:30
Aula
Gr. 1 - ?
15:00 - 16:30
Aula
Gr. 1 - ?
15:00 - 16:30
Aula
Gr. 1 - Konrad
15:00 - 16:30
Aula
Gr. 1 - Aleksandra
15:00 - 16:30
Aula
Gr. 1 - Jessica
15:00 - 16:30
Aula
Gr. 1 - Dobrosia
15:00 - 16:30
Aula
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr.2 - Lilly
15:00 - 16:30
Sala korekcyjna
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Gr. 1&2 - Zaj. ogóln.
16:45 - 18:15
Aula
Kolacja
18:30 - 19:30
Kolacja
18:30 - 19:30
Kolacja
18:30 - 19:30
Kolacja
18:30 - 19:30
Kolacja
18:30 - 19:30
Kolacja
18:30 - 19:30
Kolacja
18:30 - 19:30
Wieczór
Sportowca
20:00 - 21:00
Wieczór
Artystyczny
20:00 - 21:00
Showcase
Night
20:00 - 21:00
Bieg
Nocny
20:30 - 22:00
Taneczny
Teleturniej
20:00 - 21:00
Bitwy
Taneczne
20:00 - 21:00
Dyskoteka
Bye Bye Party
20:00 - 21:30
15.08.2017
Śniadanie | 08:00 - 09:00
Gr 1&2 - Zaj. ogóln. - Aula | 09:30 - 10:45
Gr 1&2 - Lilly - Aula | 11:00 - 12:30
Obiad | 13:00 - 14:00
Wyjazd uczestników | 14:00 - 14:30

Podążaj z nami!

SDA Kids Camp 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Google+