Grafik

Tegoroczny grafik SDA Kids Camp skonstruowany został w taki sposób, aby pomimo dużej intensywności zajęć i treningów, dać jego uczestnikom czas na regenerację oraz dobrą zabawę poza salą taneczną.

Wypracowana i sprawdzona przez na nas w latach ubiegłych koncepcja całego wydarzenia opiera się o zróżnicowany i ciekawy program zajęć dostosowany do wieku oraz poziomu uczestników warsztatów.

DZIEŃ 1 – 01.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Przyjazd i zakwateroranie uczestników
11:00 – 12:30


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – ?
15:00 – 16:30
Grupa 1 & 2 – sala 1

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Impreza Integracyjna
19:30 – 21:00

DZIEŃ 2 – 02.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Piotr ‚Czyżu’ Czyżewski
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Piotr ‚Czyżu’ Czyżewski
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Wieczór Sportowca
20:00 – 21:00

DZIEŃ 3 – 03.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Konrad Kwieciński
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Konrad Kwieciński
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Wieczór Artystyczny
20:00 – 21:00

DZIEŃ 3 – 3.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Michał ‚Wisien’ Czyżewski
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Michał ‚Wisien’ Czyżewski
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Showcase Night
20:00 – 21:00

DZIEŃ 4 – 4.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Ada Pankowska
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Ada Pankowska
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Bieg Nocny
20:30 – 22:00

DZIEŃ 5 -5.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Ada Pankowska
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Ada Pankowska
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Bieg Nocny
20:30 – 22:00

DZIEŃ 6 – 6.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Aleksandra Pierożyńska
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Aleksandra Pierożyńska
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Taneczny Teleturniej
20:00 – 21:00

DZIEŃ 7 – 7.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Jessica Ali
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Jessica Ali
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Bitwy Taneczne
20:00 – 21:00

DZIEŃ 8 – 8.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Dobrosia Rajkowska
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Dobrosia Rajkowska
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Dyskoteka Bye Bye Party
20:00 – 21:30

DZIEŃ 9 – 9.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Akrobatyka
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Sala akrobatyczna

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Dobrosia Rajkowska
11:00 – 12:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna


Obiad
13:00 – 14:30


Zajęcia taneczne – Dobrosia Rajkowska
15:00 – 16:30
Grupa 1 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
15:00 – 16:30
Grupa 2 – Sala korekcyjna

Zajęcia ogólnorozwojowe
16:45 – 18:15
Grupa 1 & 2 – Aula


Kolacja
18:30 – 19:30


Dyskoteka Bye Bye Party
20:00 – 21:30

DZIEŃ 10 – 10.08.2018

SDA KIDS CAMP 2018

Śniadanie
08:00 – 09:00


Zajęcia ogólnorozwojowe
09:30 – 10:45
Grupa 1 & 2 – Aula

Zajęcia taneczne – Nurtan Lilly Tas
11:00 – 12:30
Grupa 1 & 2 – Aula


Obiad
13:00 – 14:00


Wyjazd uczestników
14:00 – 14:30