Instruktorzy

Zaproszeni przez nas prowadzący to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, cieszący się estymą w całym tanecznym środowisku, mający w dorobku znaczące osiągnięcia artystyczne i konkursowe na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Są to również znakomici pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący na codzień z dziećmi i młodzieżą, doskonale łapiący kontakt z uczestnikami zajęć oraz indywidualnym podejściem do każdego z nich. Jesteśmy pewni, że tegoroczna kadra instruktorska znacząco przyczyni się do rozwoju tanecznego Państwa pociech.


Aneta Kaszubowska

SDA Kids Camp 2017
?

Aneta Kaszubowska zdobywczyni wielu medali i pucharów w kraju i na świecie w Woltyżerce. Kilkunastoletnia kariera pozwoliła jej na kontynuację umiejętności akrobatyczno - artystycznych. Jedna z pierwszych solistek grupy OCELOT, gdzie przez przeszło 7 lat rozwijała swoje zdolności taneczno - artystyczne. Brała udział w wielu programach telewizyjnych oraz eventach obok największych sław. Instruktorka akrobatyki.

Rafał Kaszubowski

SDA Kids Camp 2017
Rafał Kaszubowski

Rafał Kaszubowski zdobywca najwyższych pucharów i medali w kraju i na świecie w Akrobatyce Sportowej. Jeden z pierwszych solistów w grupie OCELOT. W późniejszych latach występował na największych scenach świata, pracując w jednym z najlepszych show w Las Vegas - "Le Reve”, a później w przedstawieniu Cirque Du Solei „Paramout” na Nowo Jorskim Brodway’u.

Nurtan Lilly Tas

SDA Kids Camp 2017
Nurtan Lilly Tas

Nurtan Lilly Tas pochodzi z Polski, obecnie mieszka w Szwecji. Na co dzień instruktorka największego studia tańca w południowej Szwecji - Malmö Dansakademi. Swoje zajęcia prowadziła jednak także w wielu innych miejscach, między innymi Pineapple Dance Studios w Londynie i RAW Dansstudio w Norwegii. Tancerka w programie telewizyjnym X-Factor Denmark i na dużych imprezach, jak Miss Universe Sweden czy Malmö Festivalen. Jurorka zawodów tanecznych UDO Regional Qualifications w Wielkiej Brytanii oraz UDO Streetdance World Championship w Glasgow 2014. Członkini wiodącej szweckiej grupy Salsa Lady Team - Bellasitas. Liderka i choreografka grupy Obsession Crew Sweden, reprezentującej Szwecję na mistrzostwach świata Street Dance.

Michał Czyżewski

SDA Kids Camp 2017
Michał Czyżewski

Michał Czyżewski swoją przygodę z tańcem rozpoczął od tańca towarzyskiego gdzie osiągnął mistrzowską klasę taneczną "A" w obu stylach. Uczeń Małgorzaty Gietler, Sebastiana Gębury, Alassana Wata czy Witolda Jurewicza. Wielokrotnie szkolił się w najlepszych ośrodkach tanecznych Londynu i Los Angeles. Choreograf pokazów tanecznych przed koncertami takich gwiazd ja Mandaryna czy Doda z zespołem Virgin, a także szeregu pokazów mody i pokazów tematycznych. Organizator największych w południowej Polsce warsztatów Symphony of Move oraz prestiżowego SDA CAMP, które organizuje w ramach założonego przez siebie studia Street Dance Academy będącego w ścisłej czołówce w Polsce pod względem poziomu nauczania.

Dobrosia Rajkowska

SDA Kids Camp 2017
Dobrosia Rajkowska

Dobrosia Rajkowska to tancerka wrocławskiego zespołu "Yes Yes Y'all” oraz członkini ekipy "Team Rocket” z Nowego Yorku. Swoje umiejętności zdobywała na najlepszych warsztatach świata: Style is King – Szwajcaria, Street Dance Camp - Grecja, SDK - Czechy, Juste Debout – Paryż ucząc się od światowej klasy instruktorów. Trzykrotnie wyjeżdżała do Nowego Jorku – m.in. Broadway Dance Center, Peridance, co również przyczyniło się do jej tanecznego rozwoju. Uczestniczka m.in„ One Year To Go” EURO 2012, przygotowywała choreografię przedstawienia ,,La Traviata”w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Od czterech lat trenuje zespoły taneczne ,,Chilli” oraz ,,LegGo” z Wałbrzycha, które są wielokrotnymi finalistami licznych zawodów tanecznych oraz grupy w Street Dance Academy.

Piotr Czyżewski

SDA Kids Camp 2017
Piotr Czyżewski

Piotr Czyżewski swoją przygodę z bboyingiem rozpoczął ponad 14 lat temu. Obecnie regularnie szkoli się w najlepszych studiach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds, Millenium Dance Complex, Movement Lifestyle) W roku 2008 otworzył wraz z bratem studio Street Dance Academy oraz stworzył SDA CAMP oraz SYMPHONY of MOVE czyli jedne z największych w Europie warsztatów tanecznych. Pomysłodawca Follow Your Dreams, członek grupy SUPER 6, juror precastingów Got to Dance. Przygotowuje choreografie i pokazy na różnego rodzaju eventy, tworzy spektakle taneczne i koncerty ( „Pamiętnik” „Przemijanie”), tańczy podczas ważnych wydarzeń takich jak One Year To Go, uczestniczy w pracach nad videoclipami (m.in Asia Kwaśnik), wraz z grupą SUPER 6 z sukcesami bierze udział w zawodach m.in WOD, The Finals, Best On.

Jessica Ali

SDA Kids Camp 2017
Jessica Ali

Jessica Ali to choreografka, tancerka, a od 7 lat właścicielka szkoły tańca i agencji artystycznej Funky Flava oraz uczestniczka 7 i 9. edycji programu You Can Dance. Można było ją zobaczyć u boku takich artystów, jak: Anna Maria Jopek, Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Grubson, czy Honorata Honey Skarbek. Tancerka w spektaklu "Oratorium z pamiętnika Powstania Warszawskiego" w choreografii Macieja Florka - emisja TVP1 oraz Sylwestra 2016 z TVN w Krakowie. Tworzyła choreografie do reklamy CENEO, wyborów Miss, pokazów mody, a także tańczyła w pierwszym polskim filmie dokumentalno – musicalowym „Królowa Ciszy”. Pomysłodawczyni pierwszej w Polsce szkoły tańca online DanceACDMY, a także jurorka w niemieckim konkursie tańca DAK Dance Contest. Szkoli się u najlepszych instruktorów w kraju i za granicą, między innymi w Los Angeles, Londynie, Paryżu czy w Hannoverze.

Konrad Kwieciński

SDA Kids Camp 2017
Konrad Kwieciński

Konrad Kwieciński tańczy popping, taki taniec robota, lubi hip-hop, house'u próbuje, ale cierpi przy nim mocno. Podczas zajęć mówi dużo, czasami za szybko, ale zawsze merytorycznie. Każde lekcje stara sie okrasić śmiesznym żartem, ale nie zawsze mu się to udaje. Na codzień jest studentem Politechniki Wrocławskiej na mechanice i budowie maszyn. Gdy nie tańczy szuka pracy w swoim zawodzie, więc jeśli ktoś z Was potrzebowałby konstruktora bez doświadczenia to Konrad jest idealnym kandydatem!

Aleksandra Pierożyńska

SDA Kids Camp 2017
Aleksandra Pierożyńska

Aleksandra Pierożyńska od 8 roku życia intensywnie szkoliła się w różnych stylach tanecznych takich jak: hip-hop, balet, jazz, new age, contemporary i wiele innych. Przez wiele lat zasilała skład ekipy Bejzik, która odnosiła wiele sukcesów na scenie tanecznej. Od 15 roku życia cała jej uwaga skupiła się na dancehall'u oraz ragga jam. Ola szkoliła się u takich instruktorów jak: Andrey Boyko, Lil'Gbb, Blakow Dancer, Camron One- Shot, Dafne Bianchi, Orville Xpressionz, Aya, Carolina Mercado, Lucas Migliorini, Mariusz Crovid, Daria 'Gyal Di' Nędza i wielu innych. Na swoich zajęciach nie tylko stara się przekazać swoją wiedzę, ale dba też o to, by nauka była świetną zabawą, a pozytywna energia nie opuszczała sali.

Ada Pankowska

SDA Kids Camp 2017
Ada Pankowska

Ada Pankowska - absolwentka akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na wydziale artystycznym, na kierunku – taniec ze specjalizacją w pedagogice tańca oraz Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Tancerka i choreografka projektu Młodzież Tworzy Musical, wieloletnia członkini Teatru Tańca FleszLegnica, nauczyciel tańca i choreograf zespołu VIVOdance działającego przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy, trenerka Avatar Dance Academy, tancerka i choreograf Teatru Avatar.

Podążaj z nami!

SDA Kids Camp 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Google+