- informacje -

SDA KIDS CAMP 2019

SDA Kids Camp to

:
• Zajęcia taneczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów tańca, uczących na co dzień w doskonale znanym, wrocławskim studiu tańca Street Dance Academy oraz zaproszeni goście, tak aby taneczny start rozpoczynać od wysokiej półki;

• Doświadczeni opiekunowie i wychowawcy, którzy zadbają, aby czas spędzony poza zajęciami tanecznymi był równie ciekawy i atrakcyjny, a nasi milusińscy oprócz świetnej zabawy spędzili ten wakacyjny czas w pełni bezpiecznie;

• Wycieczki krajoznawcze, konkursy sportowe i zabawy integracyjne, tak aby każdy z uczestników po powrocie mógł powiedzieć, że poznał i zdobył nowych przyjaciół;

• Spotkania z gośćmi specjalnymi pracującymi na co dzień w świecie tańca, aby już od najmłodszych lat poznawać tajniki i sekrety pracy tancerzy;

• Cała masa niespodzianek, które każdego dnia będą zapierać naszym uczestnikom dech w piersiach.

SDA Kids Camp to wspaniałe miejsce na spędzenie idealnych wakacji w gronie bardzo miłych ludzi . Tam nie da się nudzić co dziennie odkrywałam nową drogę taneczną . Poznałam ludzi z którymi trzymam się do teraz , instruktorów którzy pokazywali nam jak podążać drogą taneczną i opiekunów którzy zapewniali nam bezpieczeństwo i oczywiście zabawę. Tego co tam się przeżywa nie się zapomnieć?
W sierpniu 2017 uczestniczyłam w SDA KIDS CAMP. Bardzo miło wspominam spędzony tam czas, poznałam wielu wspaniałych trenerów, którym zawdzięczam udoskonalanie moich technik tańca oraz zdobyłam wiele nowych przyjaźni. Bardzo podobały mi się treningi, style tańca, nagrania, świetna muzuka i super zabawa. Napewno będę uczestniczyć w przyszłych warsztatach tanecznych. Zachęcam wszystkich do udziału w SDA KIDS CAMP ze wspaniałymi instruktorami.
Rozwijanie umiejętności i praca nad kondycją to podstawowe obowiązki tancerza. Cały czas potrzebowałam nowych doświadczeń i inspiracji. Znalazłam. Warsztaty SDA Kids Camp pomogły mi znaleźć tego czego szukam. Instruktorzy uczyli nas nowych stylów tanecznych, pokazywali jak dbać o swoją kondycję, a codzienne wieczorne zabawy i konkursy pomagały się zrelaksować. Cały tydzień pracy i inspiracji to coś czego nie zapomnę nigdy. Na następne warsztaty SDA Kids Camp będę gotowa na kolejne dawki mojej pasji.

Kornelia Sroka12 lat
Kamila Łozowska13 lat
Oliwia Malińska13 lat

ZAKWATEROWANIE

W trosce o jak najlepsze warunki dla naszych małych tancerzy podjęliśmy współpracę z Ośrodkiem Szkoleniowo-Wypoczynkowym „REGLE” w Różance, który cieszy się znakomitą opinią, o czym świadczy szereg wydarzeń sportowych i rekreacyjnych podejmowanych na jego terenie.

Ośrodek położony jest w Kotlinie Kłodzkiej w zacisznej wsi Różanka, z której roztacza się niesamowity widok na Masyw Śnieżnika.

Nasi młodzi tancerze zakwaterowani będą w 2-4 osobowych pokojach z łazienkami, a o pyszne posiłki zadbają troskliwe panie kucharki. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi sala kominkowa, kawiarnia, biblioteka, sale rekreacyjno – balowe (zaadaptowane przez nas na salę taneczne), plac zabaw oraz urokliwy park wokół Ośrodka z miejscem na ognisko.

- zajęcia -

Dlaczego warto z nami jechać?!

Taniec
Taniec

Zajęcia taneczne z zaproszonymi gośćmi na najwyższym poziomie z różnych stylów tanecznych.

Zabawa
Zabawa

Gry i zabawy integracyjne, które pobudzą również wyobraźnie naszych tancerzy.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Cały czas nasi tancerze są pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która posiada stosowne uprawienia do opieki nad dziećmi.

Akrobatyka
Akrobatyka

Codzienne zajęcia akrobatyczne przygotowane specjalnie dla naszych młodych tancerzy.

- SDA KIDS CAMP 2019 -
Do dyspozycji uczestników warsztatów jest cały obiekt na którym znajdują się:
- dwu piętrowy budynek z pokojami hotelowymi
- dwie sale taneczne (140 mkw i 180 mkw)
- kawiarnią
- boiskami sportowymi
- miejscem grillowym
- dużym ogrodzonym teren zielonym
- stołówką serwującą smaczne domowe posiłki
- Kadra Pedagogiczna -

Poznaj naszą kadrę

Aleksandra Roś
Aleksandra Roś
Organizator
Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
Instruktor, Organizator
Sylwia Kaczorowska
Sylwia Kaczorowska
Opiekunka
Sylwia Nadolska
Sylwia Nadolska
Kierownik warsztatów
– FORMULARZ KONTAKTOWY –
– DANE KONTAKTOWE –
ADRES:
Fundacja Rozwoju Człowieka TROOD
Ul. Gwarków 21
59-500 Złotoryja
TELEFON: 728548843
Miejsce warsztatów
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy REGLE
Różanka 14, 57-530 Międzylesie