Przyjazd – 31 lipca

Przyjazd – 31 lipca

Już tylko dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia kolejnego SDA Camp Kids & Youth. Poniżej zamieszczamy parę istotnych informacji, które otrzymali Państwo również e-mailowo lub znajdujących się w regulaminie.

Ze względu na różne obostrzenia oraz bardzo krótki czas na organizację warsztatów w tym roku dojazd do ośrodka jest we własnym zakresie.

Kwaterowanie odbywa się w godzinach 13:00-14:00. Na teren ośrodka wejść mogą tylko i wyłącznie uczestnicy warsztatów. Przy bramie oczekiwać będą na Państwa Pani kierownik Sylwia oraz Pan Michał wraz z opiekunami. Tam zostanie zmierzona temperatura każdemu uczestnikowi oraz sprawdzony zostanie komplet dokumentów (karta kwalifikacyjna wraz załącznikami + dodatkowe oświadczenie COVID-19, które musi być uzupełnione w dniu 31 lipca 2020 r – zostało one przesłane w ostatnim e-mailu). Bardzo prosimy o cierpliwość ponieważ kwaterowanie odbywać się będzie pojedynczo, stąd czas oczekiwania może być dłuższy niż zwykle.

Jeszcze raz podkreślamy, że na teren ośrodka nie mogą wchodzić osoby postronne czyli także rodzice, ale nie bójcie się z bagażem pomoże nasz ‚siłacz’ Damian 🙂

W razie pytań w dniu przyjazdu pod telefonem dostępny jest Pan Michał (502-161-572) oraz Pani kierownik Sylwia (535-064-777).

Nie możemy się już Was doczekać !